Дуже дякуємо, що придбали квитки в наш зоопарк! Чекаємо Вас в гості!
Посилаємо промінчики добра та нескінченну подяку всім, хто зараз підтримує наш зоопарк! Купуючи квитки, Ви допомагаєте забезпечити нормальну життєдіяльність зоопарку, купити необхідні корми та зберегти всіх тварин!

Також запрошуємо Вас відвідати наш Музей цікавої науки!

Дорогі дніпряни та гості міста! Запрошуємо вас на екскурсії, які допоможуть відволіктися на кілька годин від тривожних новин, а також подарують вашим дітям приємні емоції та нові знання! Музей «Удивляндія» дуже потребує вашої підтримки, ми неймовірно вдячні всім людям, які приходять на наші екскурсії та підтримують наш науковий простір. Занурення у світ наукових законів відбувається без нудних підручників та монотонних правил! Просто слідуйте за екскурсоводом, і ви потрапите до чарівного простору, в якому кожен експонат розкриває таємниці пристрою нашої планети. А ще на гостей музею «Удивляндія» чекає багато наукових дослідів та сюрпризів!
Оплатити квитки-онлайн можна за посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/muzey_nauk
Заплануйте на вихідний похід у музей «Удивляндія»! Час роботи: субота та неділя з 10.00 до 21.00. Адреса: м.Дніпро, вул.Шмідта 2/3 на території Центрального ринку (критий ринок "Озерка", другий поверх). Тел. для довідок: 099-273-86-62 Сайт: www.muzeynauki.netMузей науки

Обработка видео...