Назад к списку

Сюжет на ТСН про зоопарк Жива планета у Дніпрі Як рятували удава з передової


Порятунок імператорського удава 

 

Зоологи Дніпровського зоопарку «Жива планета» спільно з військовими та ветеринарами врятували імператорського удава з-під обстрілів на Донеччині. 

 Поранений та знесилений, плазун заховався на позиціях українських військових. Швидше за все, йому вдалося врятуватися із тераріуму, який був знищений під час обстрілів. Тварині була потрібна термінова медична допомога. Про порятунок майже двометрового красеня детальніше кореспондентам ТСН розповів зоолог Євген Буяновер. 

 За словами зоолога, пораненого імператорського удава привезли до Дніпра військові, розуміючи, що пораненій тварині стає дедалі гірше. Адміністраторка міні-зоопарку розповідає, що спершу дзвінок від невідомих сприйняла за жарт, та згодом, після пояснень військових, стало зрозуміло, що тварині справді необхідна невідкладна допомога. 

 На щастя, допомогу плазуну встигли надати вчасно. Ветеринари кинулися рятувати тварину. Внутрішні органи не постраждали внаслідок поранення, операція минула вдало. Пан Євген розповідає, що на даний час удав вже їсть сам та стає дедалі активнішим. Почувається тварина добре. Зоолог припускає, що удав проживав у домашніх умовах, оскільки він є ручним та не проявляє жодної агресії. 

 Відвідувачі міні-зоопарку «Жива планета» з нетерпінням чекають на одужання тварини. І вже після линьки на нього очікує новосілля - удав переїде до нового вольєра. 

 Зоолог Євген Буяновер з впевненістю заявив, що удав побачить нашу перемогу, а також очікує, що військові-рятівники тварини навідаються до нього у гості, щоб дати удаву імʼя. Наразі він залишається безіменним двометровим пацієнтом.