Назад к списку

Сюжет на телеканалі Ми Україна про тварин зоопарку у Дніпрі. Екзотичні переселенці з гарячих точокЕкзотичні переселенці з гарячих точок До Дніпровського зоопарку «Жива планета» надійшло поповнення: удав з Донеччини, заєць з Маріуполя і морські свинки з Херсона.

 З початку війни зоопарк активно приймає тварин, яких врятували від обстрілів військові. Тваринам, яких залишили господарі, рятуючись від війни, співробітники шукають нову домівку, а екзотичних тварин у «Живій планеті» лікують та залишають в експозиції зоопарку.

 Як зараз почуваються нові мешканці зоопарку «Жива планета», маємо змогу дізнатися від зоолога Євгена Буяновера. 

 1,5 метровий імператорський удав у грудні переніс поранення. Його на передовій, а саме на Донеччині, знайшли військові. Після прибуття до Дніпра удава оглянув ветеринар. Зараз тварина проходить лікування у зоопарку «Жива планета» під пильним наглядом фахівців. 

Наразі удав почувається краще, у нього вже зʼявився апетит. Ще один переселенець із Донеччини - заєць на імʼя Марк. До зоологів «Живої планети» звернулися за допомогою власники Марка із Маріуполя і працівники зоопарку погодилися прихистити тваринку. Зараз до Марка підселили двох самиць кроликів. За словами зоолога пана Євгена, тваринки доволі добре почуваються разом. Марк активний і радо контактує з відвідувачами зоопарку. 

 Після підриву торік Каховської ГЕС у зоопарк «Жива планета» привезли врятованих із Херсонщини морських свинок. Тваринки почуваються чудово і уже встигли обзавестися потомством. Вже найближчим часом зоологи «Живої планети» планують знайти для малюків нову домівку. 

 Варто зазначити, що за час повномасштабного вторгнення зоопарк прихистив понад 20 тварин. Більшість із них знайшли нову люблячу домівку.